Food & Drink Fest červen 2022

Food & Drink Fest červen 2022

Brno od – 14. do 18. června 2022

Milé zákaznice, vážní zákazníci

Dovoluji si Vás pozvat na kulturní akci Food & Drink Fest. Místo konání náměstí Svobody, denně od 10-20 hod. Jak již nadpis napovídá, bude se jednat o Svátek jídla a pití. Návštěvníci akce si budou moci vybrat ze široké nabídky jídla, pití i řemeslných výrobků. Na této akci naleznete i můj stánek. Budu se na Vás těšit.

Sledujte můj Facebookový profil @sperkydita a neunikne vám žádný nový příspěvek

Food & Drink Fest

Food & Drink Fest

Brno od – 17. do 21. května 2022

Milé zákaznice, vážní zákazníci

Dovoluji si Vás pozvat na kultůrní akci Food & Drink Fest. Místo konání náměstí Svobody, denně od 10-20 hod. Jak již nadpis napovídá, bude se jednat o Svátek jídla a pití. Návštěvníci akce si budou moci vybrat ze široké nabídky jídla, pití i řemeslných výrobků. Na této akci naleznete i můj stánek ( označen červenou šipkou č. 10 ) Budu se na Vás těšit.

Sledujte můj Facebookový profil @sperkydita a neunikne vám žádný nový příspěvek

Velikonoční slavnosti

Velikonoční slavnosti

Brno od 8. do 17. dubna 2022

Milé zákaznice, vážní zákazníci

Zvu Vás na Velikonoční slavnosti v Brně. Místo konání náměstí Svobody denně od 10-19 hod. Po dvouleté pauze, kdy slavnosti byly zakázány z důvodu covidu se snad „blýská na lepší časy“.

Dovolím si použít slova organizátora akce:

Přijďte se naladit na velikonoční notu na jedenáctý ročník VELIKONOČNÍCH SLAVNOSTÍ.

Ve čtyřech desítkách stánků na Vás čeká nejrozmanitější sortiment nejen s velikonoční tématikou, občerstvením a vinařskými produkty. Na této akci naleznete i můj stánek s mými výrobky. Na plánku rozmístění je označen červenou šipkou. Stánek bude nadepsán „Originální autorské šperky“. Těšit se můžete také na bohatý doprovodný program plný folklóru.

Těším se na Vás.

Novinka roku 2022

Novinka roku 2022

Milé zákaznice – zákazníci

Novinka roku 2022. Pro milovníky koček jsem připravila novou kolekci kočičích obrázků a kočičích magnetek. V nabídce naleznete každou kočičku s jiným “příběhem”, každá z nich je jedinečná a tak jsou zde kočky s kotětem, kočka zahradnice, kočka s kytičkami, se zmrzlinou a mnoho dalších. Při výrobě jsem chtěla předat svoji pohodu a radost vám všem. Proto jsou kočičky v zářivých barvách, aby vám vykouzlily úsměv na tváři.

Novinka roku 2022

Sledujte můj Facebookový profil @sperkydita a neunikne vám žádný nový příspěvek

PF 2022

PF 2022

Novoroční přání

Milí přátelé,

jen několik hodin nás dělí od konce roku 2021 a počátku roku Nového, roku 2022.

Rok, který končí, nám přinesl mnoho, ať už hezkého nebo toho smutného. Ale tak už to v životě bývá. Nikdo z nás nemůže být celý svůj život jen šťastný, stejně tak jako nemůže být celý svůj život smutný. Kdo tuto podstatu života chápe a bere ji s pokorou a pochopením, dokáže všechny své překážky překonávat s vírou, že zase bude lépe…

Chtěla bych Vám všem popřát do Nového roku hodně štěstí, bez kterého se jistě neobejdeme, pevné zdraví, které je nejdůležitější věcí v našem životě, mnoho lásky, kterou bychom neměli jen přijímat, ale dávat i my svému okolí, stejně tak jako pochopení a pokoru.

Děkuji Vám všem, kteří jste mě v tomto, pro nás drobné řemeslníky nepříznivém roce, podpořili…

Sledujte můj Facebookový profil @sperkydita a neunikne vám žádný nový příspěvek

Zakázané vánoční trhy TV Seznam

Zakázané vánoční trhy TV Seznam

Rozhovor pro televizi Seznam

Dne 1.12.2021 jsem poskytla rozhovor pro televizi Seznam. Reportáž pod názvem „Zakázané vánoční trhy“ byla odvysílána ve večerním zpravodajství televizních novin dne 5.12.2021. Odpovídala jsem na otázku, zda může virtuální Adventní tržiště nahradit osobní prodej na vánočních trzích.  Odpověď se dozvíte při zhlédnutí reportáže. Viz níže uvedený odkaz.

Zrušení Adventu na Zelňáku

Zrušení Adventu na Zelňáku

Místo konání Brno Zelný trh

Milé zákaznice, vážní zákazníci

Z důvodu vládního nařízení zákazu vánočních trhů, jsem byla nucena včera 26.11.2021 v 18 hod ukončit svůj prodej v Brně na Zelném trhu. Jsou to již druhé vánoce, kdy stát zakázal vánoční prodej… Kolik jich ještě bude..?

Pokud budete mít zájem, můžete si zakoupit šperky přes E-shop s možností zaslání zboží, případně osobním vyzvednutí v Brně v Líšni.

Myslím, že by bylo zbytečné psát, jak moc mě tato skutečnost zasáhla. Na vánoční prodej se připravuji v podstatě půl roku předem. Nakupuji materiál a komponenty pro výrobu a poté následují stovky hodin práce. Vše dělám ráda, protože vím, že právě na vánočních trzích se moje výrobky dostanou k Vám, co nejblíže…

Vánoční trhy jsou pro nás řemeslníky nejdůležitější a nejmilejší událostí celého uplynulého roku… Avšak již druhým rokem jsem o tuto možnost přišla… Včerejší den proto byl jediným, kdy jsem alespoň malým douškem mohla zase zažít tuto úžasnou atmosféru. A bylo to o mnoho silnější právě díky Vám všem zákazníkům, kteří jste k mému stánku přišli. Bylo to tak milé a srdečné z Vaší strany, že ještě teď je mi do pláče. Tolik podpory, pochopení a dokonce i slziček z Vaší strany se mi dostalo, že jsem, i když to byl jediný den trhu, svůj prodej ukončila s krásným pocitem, že Vám nejsme lhostejní, že nás chápete a máte rádi. Že se na nás a naše výrobky vždy těšíte a vážíte si naší práce. Je to pro mne ten nejkrásnější dárek, který jsem od Vás dostala.

Děkuji

S úctou Dita Fleischlingerová

Stánek Originální šperky Dity Fl
rozmístění stánků na Adventu 2021