Napsali mně

Na této stránce bych se s Vámi ráda podělila o recenze, které jsem obdržela od mých zákaznic

 • Dobrý den paní Dito, dorazila Česká pošta a přivezla od vás balíček. Samá pochvalná slova, krásně zabalené a hleděla jsem na modré kulaté náušnice a říkala jsem si, že jsem se asi překlepla, protože jsem si modré neobjednávala. A on to byl dárek od vás, to mě opravdu překvapilo a potěšilo. Moc vám děkuji, jsou to krásné sady a už se těším, jak zítra některou vezmu. Mějte se krásně, hodně spokojených zákaznic a už se těším, že se někdy někde uvidíme. Krásné dny plné pohody a sluníčka přeje Zdena Z.
 • Paní Dita je neskutečně šikovná a kreativní. Dnes mně došly šperky, jsou ještě hezčí než na fotce v e-shopu 🙂 , krásné, poctivě udělané. Už jich mám od paní Dity víc a opravdu, co kus, to originál. Byly doručeny rychle, velmi operativní a funkční komunikace obchodu. Naprostá spokojenost. Vladimíra K.
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, děkuji Vám velice za krásné zboží. Dorazilo v pořádku již minulý čtvrtek. Děkuji Vám ještě jednou, náhrdelník i náušničky jsou nádherné, určitě jsem u Vás nenakupovala naposledy. Přeji hezký den, s pozdravem Lucie K.
 • Dobrý den, dnes zásilka dorazila a to v naprostém pořádku. Moc Vám děkuji za milý obchůdek, bižu je opravdu nádherné, ještě krásnější než na webu, má krásný jemný třpyt, je vskutku skvělým kouskem a za přijatelnou cenu. Určitě doporučím znáným. Těším se na další nákupy u Vás. Přeji samé spokojené zákazníky a hezký den. Aneta B.
 • Paní Fleischlingerová, dnes odpoledne jsme si u Vás na pouti v Rajhradě se sestrou koupily Vaše šperky a sestra i šál a navíc jsme se skvěle pobavily. Právě se  kochám nakoupenými věcmi a těším se, jak je budu nosit. Máte moc hezké stránky a spoustu spokojených zákaznic. Je to naprosto logické a pochopitelné. Vaše výrobky jsou nádherné, způsob prodeje velice příjemný, laskavý a okořeněný nevtíravým inteligentním humorem. Bylo znát, že i Váš manžel má z Vaší práce radost a vzájemně se skvěle doplňujete. Jelikož mě tohle všechno opravdu oslovilo a nesmírně si vážím poctivé práce a solidního jednání, určitě Vás budu ráda doporučovat svým známým. A sama si rozhodně zase něco koupím … Přeji  Vám samé úspěchy, stále nové nápady, zástupy spokojených zákaznic a především pevné zdraví, abyste tohle všechno vydržela. Zdraví Jitka T.
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, je tomu dva roky, co jsem si u Vás zakoupila celou soupravu (náušnice, přívěsek i náramek). Tato Vaše bižuterie i po této době a častém nošení neztratila nic na své kvalitě a kráse. Jsem velice spokojená, a proto bych si chtěla opět objednat něco nového pro doplnění mých nových „módních kreací“ ? Objednávám tedy, tyto výrobky ……….
  Ještě jednou děkuji a již se moc těším! Přeji Vám mnoho úspěchů a ještě více stejně spokojených zákaznic, jako jsem já. Zdraví Kamila S.
 • Zdravím Vás z Jeseníku, bižuterie přišla v pořádku, je moc pěkná:-) Děkuji a přeji pěkný zbytek dne – Jana Š.
  P.S. asi ji nikomu nedám a budu ji nosit sama:-))
 • Dobrý den p. Fleischlingerová, jen jsem Vám chtěla sdělit, že radůstky dorazily vcelku bez problémů. Mám radost a děkuji, zdravím a přeji hezké nadcházející svátky Markéta F.
 • Dobrý večer, šperky dnes dorazily a splnily mé očekávání, jsou opravdu moc pěkné. Děkuji Vám za obchod a přeji pěkný večer. Zdena V.
 • Dobrý den, dnes jsem převzala objednávku, bižuterie je v pořádku a moc se mi líbí. Určitě si brzy zase něco objednám. Děkuji. S pozdravem Lucie U.
 • Dobrý večer! Dnes mi od vás přišla bižuterie. Byla jsem mile překvapena, neboť na internetu vše vypadá jinak a skutečnost je pak jiná. Vše se mi moc líbilo a určitě si brzy něco zase objednám. Zdravím. Jana. B.
 • Dobrý večer, byla jsem na dovolené a před ní jsem už nestihla napsat…. Vše došlo v pořádku a vypadá to velice dobře, děkuji a těším se na novou kolekci…. Hezký večer Alena P.
 • Děkuji za milý email. Vaše šperky se mi moc líbily a nyní sklízí úspěch u ostatních, neboť je nosím stále a to jsem si dnes tajně koupila nové šaty, ke kterým krásně ladí ? . Včera jsme měli rozloučení s předškoláky a jedna maminka měla Vaše šperky. Měla jsem z toho radost. Přeji Vám hodně inspirace a spokojených zákazníků. Vaše www. stránky mám uloženy v paměti. Naše setkání určitě nebylo poslední. Srdečně zdravím Ivana H.
 • Vážená paní Fleischlingerová, dneska přišly naušničky a jsou nádherné. Má kolegyně, která si objednala zelené je nadšena. Jsem ráda, že jsem mohla poznat Vaše výrobky osobně. Ještě jednou moc děkuji a přeji spousty spokojených zákaznic. Příjemný zbytek dne Vám přeje Vladěna R.
 • Dobrý den, bižuterie přišla v pořádku. Je moc hezká, splnila mé očekávání. Děkuji mockrát a věřím, že má objednávka nebyla poslední. Děkuji a přeji hodně nových nápadů a krásné odpoledne. S pozdravem Monika Š.
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, chtěl bych Vám touto cestou mnohokrát poděkovat za Vaši pomoc při výběru dárku pro moji manželku k narozeninám. Vaše bižuterie mojí paní natolik okouzlila, že jsem nejen sklidil ohromnou pochvalu, ale jistě zůstaneme Vašimi věrnými zákazníky. Jěště jednou děkuji za Vaši ochotu a milé jednání a do dalších dnů Vám, s mojí manželkou, přejeme mnoho zdraví a ještě více krásných nápadů. František a Helena
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, dnes mi pošťačky přinesly od Vás balíček. Byla jsem velice mile překvapena. Přívěsek je opravdu nádherný. Už ho mám na krku. Vše přišlo v pořádku. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další Vaše výrobky. Určitě nezůstane jen u jednoho. Mějte se moc hezky a přeji příjemně prožitý den. S pozdravem Vladěna R.
 • Dobrý večer, v první řadě Vás musím potěšit zprávou od paní, které jste vyrobila náušnice a přívěsek na zakázku: Bižuterie je nádherná, jsem spokojená. I délku lanka jsem docela trefila, určitě ještě nahlédnu, jak jsem již napsala, jsem moc spokojená, a přidala i pěkné hodnocení přímo na mé stránky, takže to vypadá, že by se mohla stát stálou zákaznicí:-))))))
  Simona P.
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, bižuterie došla v pořádku a opravdu se mi moc líbí. A gumičky jsou fakt lepší než šroubky /zatím jsem je na ničem neměla/. Zásilka tu byla dřív, ale na poštu jsem se dostala až dnes, tak hned píšu. Moc děkuji. Helena K.
 • Dobrý den, tedy Vy jste ale rychlík. Takže tu první soupravu SO483. Už se těším. Nechám si Vás v oblíbených položkách, když už jsem na Vás po dlouhém hledání narazila. Měla jsem představu jednoduché barevné kulaté placičky, jako náušnice, ale nikde nic takového neměli. Ani u nás v obchodech ani na internetu. Už jsem přemýšlela, že si budu muset nějaké vyrobit sama. Škoda, že si díky Vám nemůžu rozšířit sortiment, ale mám prodejnu krmiv a chovatelských potřeb, tak bižuterie by se tam moc nehodila :-). Leda psí a kočičí, nebo i pro lidi, ale s motivem zvířátka. Sama mám různé přívěsky, náušnice,brože, ba i hodinky s kočičkami. Kdybyste něco vymyslela, tak se ozvěte. Zatím děkuji a přeji hezký den. Helena K.
 • Dobrý večer  Dito, Vaše výrobky jsou nádherné. Již dříve jsem na ně narazila a nyní je obdivuji téměř denně na Dámě :o) Uvažuji že si nějaký pěkný kousek pořídím. Chci se zeptat zda by případně bylo i možné si u Vás osobně vyzvednout vybrané věci, či  posíláte pouze poštou. Děkuji předem za informaci Dáša N.
 • Dobrý večer paní Dito, vytváříte opravdu moc pěkné šperky! Jen kdyby se obrázky rychleji nahrávaly ? Až budu v Brně, jistě se u Vás zastavím a něco hezkého si pořídím ? Přeji Vám mnoho úspěchů v další tvorbě! S přáním všeho dobrého Regína S.
 • Přeji pěkný den paní Fleischlingerová, chci Vám moc poděkovat za nádherné náušnice i přívěsky, jedny už udělaly velkou radost, protože mi to opravdu pošta doručila už v pátek. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že v příštím roce budu mít z čeho zase vybírat (ale už ne na poslední chvíli). Ať se Vám v novém roce daří nejen pracovně, ale hlavně zdravotně a ať jste spokojená. Zdravím a děkuji. Helena H.
 • Dobrý den, zboží jsem již obdržela a velmi moc děkuji jsou to věci nádherné. Hezký den Věra K.
 • Ahoj Dito! Dneska mi přišel balíček od Tebe. Moc děkuji, perfektně zabalené – vše došlo O.K.
  Přívěsky jsou o trochu větší, než jsem si představovala, ale i tak jsem se do nich hned zamilovala ? – jsou nádherné!! Ještě jednou díky a budu se těšit zase někdy na nějaké nové věcičky! Hezký den. Ahoj, Hanka P.
 • Vážená paní Fleischlingerová, dnes jsem dostala zásilku, a vše bylo v pořádku. Se šperky jsem spokojená a moc Vám děkuji. S pozdravem Mihaela S.
 • Dobrý večer paní Fleischlingerová, tak jsem zase jednou najela na Vaše stránky a říkám si: “To si snad ta paní dělá srandu. Ta tam dává takové lákadla, že jim prostě nejde odolat.” ? ? ? No nic, takže další objednávka zní: … To by bylo zatím vše. Přeji pěkný večer. Veronika S.
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, mám jednu malou připomínku k vašemu sortimentu. Koupila jsem si soupravu na Václavských slavnostech v Břeclavi ale ve vaší nabídce mi chybí moje druhá nejoblíbenější barva (po tyrkysové) a to růžová. Mám spoustu oblečení v růžové a moc by se mi hodily vaše doplńky, jsou opravdu originální a nějaká pořádná souprava v této barvě se těžce shání.. Vždy jen náušnice nebo jen něco na krk. Pokud budete něco ve stylu vašich tyrkysových doplňků realizovat i v růžové dejte mi prosím vědět ;-)) Spokojená zákaznice Iva M.
 • Dobrý den paní Fleischlingerová, měla bych zájem  o Vaše výrobky,  jsou opravdu kouzelné. Mám obchod s bižuterii V Ostravě. Zítra nebo ve čtvrtek  budu v Brně … Děkuji. S přáním hezkého dne Andrea B.
 • Přeji pěkný den! Moc Vás chci pozdravit a pochválit Vám výrobky. Máma mi přivezla z výletu z Mikulova šperky od Vás. Jsou moc pěkné a určitě bych si někdy opět nějaký pořídila. Těším se až přidáte něco nového na stránky a budu vybírat. Moc Vám děkuji Veronika K.
 • Děkuji, už mi bižuterie v pořádku přišla. A spokojená jsem ? Lenka F.

Děkuji všem za hezká slova, která mně dodávají radost a inspiraci pro moji další práci.