Napsali mně

Na této stránce bych se s Vámi ráda podělila o některé dopisy, které jsem obdržela od mých zákazníků a zákaznic.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
děkuji Vám velice za krásné zboží. Dorazilo v pořádku již minulý čtvrtek. Děkuji Vám ještě jednou, náhrdelník i náušničky jsou nádherné, určitě jsem u Vás nenakupovala naposledy.
Přeji hezký den, s pozdravem Lucie K.

Dobrý den,
dnes zásilka dorazila a to v naprostém pořádku. Moc Vám děkuji za milý obchůdek, bižu je opravdu nádherné, ještě krásnější než na webu, má krásný jemný třpyt, je vskutku skvělým kouskem a za přijatelnou cenu. Určitě doporučím znáným. Těším se na další nákupy u Vás.
Přeji samé spokojené zákazníky a hezký den. Aneta B.

Paní Fleischlingerová,
dnes odpoledne jsme si u Vás na pouti v Rajhradě se sestrou koupily Vaše šperky a sestra i šál a navíc jsme se skvěle pobavily. Právě se  kochám nakoupenými věcmi a těším se, jak je budu nosit. Máte moc hezké stránky a spoustu spokojených zákaznic. Je to naprosto logické a pochopitelné. Vaše výrobky jsou nádherné, způsob prodeje velice příjemný, laskavý a okořeněný nevtíravým inteligentním humorem. Bylo znát, že i Váš manžel má z Vaší práce radost a vzájemně se skvěle doplňujete. Jelikož mě tohle všechno opravdu oslovilo a nesmírně si vážím poctivé práce a solidního jednání, určitě Vás budu ráda doporučovat svým známým. A sama si rozhodně zase něco koupím … Přeji  Vám samé úspěchy, stále nové nápady, zástupy spokojených zákaznic a především pevné zdraví, abyste tohle všechno vydržela. Zdraví Jitka T.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
je tomu dva roky, co jsem si u Vás zakoupila celou soupravu (náušnice, přívěsek i náramek). Tato Vaše bižuterie i po této době a častém nošení neztratila nic na své kvalitě a kráse. Jsem velice spokojená, a proto bych si chtěla opět objednat něco nového pro doplnění mých nových „módních kreací“ 🙂 Objednávám tedy, tyto výrobky ……….
Ještě jednou děkuji a již se moc těším! Přeji Vám mnoho úspěchů a ještě více stejně spokojených zákaznic, jako jsem já. Zdraví Kamila S.

Zdravím Vás z Jeseníku, bižuterie přišla v pořádku, je moc pěkná:-) Děkuji a přeji pěkný zbytek dne – Jana Š.
P.S. asi ji nikomu nedám a budu ji nosit sama:-))

Dobrý den p. Fleischlingerová, jen jsem Vám chtěla sdělit, že radůstky dorazily vcelku bez
problémů. Mám radost a děkuji, zdravím a přeji hezké nadcházející svátky Markéta F.

Dobrý večer, šperky dnes dorazily a splnily mé očekávání, jsou opravdu moc pěkné. Děkuji Vám za obchod a přeji pěkný večer. Zdena V.Dobrý den, dnes jsem převzala objednávku, bižuterie je v pořádku a moc se mi líbí. Určitě si brzy zase něco objednám. Děkuji. S pozdravem Lucie U.

Dobrý večer! Dnes mi od vás přišla bižuterie. Byla jsem mile překvapena, neboť na internetu vše vypadá jinak a skutečnost je pak jiná. Vše se mi moc líbilo a určitě si brzy něco zase objednám. Zdravím. Jana. B.

Dobrý večer, byla jsem na dovolené a před ní jsem už nestihla napsat…. Vše došlo v pořádku a vypadá to velice dobře, děkuji a těším se na novou kolekci…. Hezký večer Alena P.

Děkuji za milý email. Vaše šperky se mi moc líbily a nyní sklízí úspěch u ostatních, neboť je nosím stále a to jsem si dnes tajně koupila nové šaty, ke kterým krásně ladí 🙂 . Včera jsme měli rozloučení s předškoláky a jedna maminka měla Vaše šperky. Měla jsem z toho radost.
Přeji Vám hodně inspirace a spokojených zákazníků. Vaše www. stránky mám uloženy v paměti. Naše setkání určitě nebylo poslední. Srdečně zdravím Ivana H.

Vážená paní Fleischlingerová,
dneska přišly naušničky a jsou nádherné. Má kolegyně, která si objednala zelené je nadšena. Jsem ráda, že jsem mohla poznat Vaše výrobky osobně. Ještě jednou moc děkuji a přeji spousty spokojených zákaznic. Příjemný zbytek dne Vám přeje Vladěna R.Dobrý den, bižuterie přišla v pořádku. Je moc hezká, splnila mé očekávání. Děkuji mockrát a věřím, že má objednávka nebyla poslední. Děkuji a přeji hodně nových nápadů a krásné odpoledne. S pozdravem Monika Š.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
chtěl bych Vám touto cestou mnohokrát poděkovat za Vaši pomoc při výběru dárku pro moji manželku k narozeninám. Vaše bižuterie mojí paní natolik okouzlila, že jsem nejen sklidil ohromnou pochvalu, ale jistě zůstaneme Vašimi věrnými zákazníky. Jěště jednou děkuji za Vaši ochotu a milé jednání a do dalších dnů Vám, s mojí manželkou, přejeme mnoho zdraví a ještě více krásných nápadů. František a Helena P.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
dnes mi pošťačky přinesly od Vás balíček. Byla jsem velice mile překvapena. Přívěsek je opravdu nádherný. Už ho mám na krku. Vše přišlo v pořádku. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další Vaše výrobky. Určitě nezůstane jen u jednoho.
Mějte se moc hezky a přeji příjemně prožitý den. S pozdravem Vladěna R.

Dobrý večer,
v první řadě Vás musím potěšit zprávou od paní, které jste vyrobila náušnice a přívěsek na zakázku: Bižuterie je nádherná, jsem spokojená. I délku lanka jsem docela trefila, určitě ještě nahlédnu, jak jsem již napsala, jsem moc spokojená, a přidala i pěkné hodnocení přímo na mé stránky, takže to vypadá, že by se mohla stát stálou zákaznicí:-))))))
Simona P.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
bižuterie došla v pořádku a opravdu se mi moc líbí. A gumičky jsou fakt lepší než šroubky /zatím jsem je na ničem neměla/. Zásilka tu byla dřív, ale na poštu jsem se dostala až dnes, tak hned píšu. Moc děkuji. Helena K.

Dobrý den,
tedy Vy jste ale rychlík. Takže tu první soupravu SO483. Už se těším. Nechám si Vás v oblíbených položkách, když už jsem na Vás po dlouhém hledání narazila. Měla jsem představu jednoduché barevné kulaté placičky, jako náušnice, ale nikde nic takového neměli. Ani u nás v obchodech ani na internetu. Už jsem přemýšlela, že si budu muset nějaké vyrobit sama. Škoda, že si díky Vám nemůžu rozšířit sortiment, ale mám prodejnu krmiv a chovatelských potřeb, tak bižuterie by se tam moc nehodila :-). Leda psí a kočičí, nebo i pro lidi, ale s motivem zvířátka. Sama mám různé přívěsky, náušnice,brože, ba i hodinky s kočičkami. Kdybyste něco vymyslela, tak se ozvěte. Zatím děkuji a přeji hezký den. Helena K.

Dobrý večer  Dito, Vaše výrobky jsou nádherné. Již dříve jsem na ně narazila a nyní je obdivuji téměř denně na Dámě :o) Uvažuji že si nějaký pěkný kousek pořídím. Chci se zeptat zda by případně bylo i možné si u Vás osobně vyzvednout vybrané věci, či  posíláte pouze poštou. Děkuji předem za informaci Dáša N.

Dobrý večer paní Dito,
vytváříte opravdu moc pěkné šperky! Jen kdyby se obrázky rychleji nahrávaly 🙁 Až budu v Brně, jistě se u Vás zastavím a něco hezkého si pořídím 🙂 Přeji Vám mnoho úspěchů v další tvorbě! S přáním všeho dobrého Regína S.

Přeji pěkný den paní Fleischlingerová, chci Vám moc poděkovat za nádherné náušnice i přívěsky, jedny už udělaly velkou radost, protože mi to opravdu pošta doručila už v pátek. Ještě jednou moc děkuji a doufám, že v příštím roce budu mít z čeho zase vybírat (ale už ne na poslední chvíli). Ať se Vám v novém roce daří nejen pracovně, ale hlavně zdravotně a ať jste spokojená. Zdravím a děkuji. Helena H.

Dobrý den,
zboží jsem již obdržela a velmi moc děkuji jsou to věci nádherné. Hezký den Věra K.

Ahoj Dito!
Dneska mi přišel balíček od Tebe. Moc děkuji, perfektně zabalené – vše došlo O.K.
Přívěsky jsou o trochu větší, než jsem si představovala, ale i tak jsem se do nich hned zamilovala 😉 – jsou nádherné!! Ještě jednou díky a budu se těšit zase někdy na nějaké nové věcičky! Hezký den. Ahoj, Hanka P.

Vážená paní Fleischlingerová,
dnes jsem dostala zásilku, a vše bylo v pořádku. Se šperky jsem spokojená a
moc Vám děkuji. S pozdravem Mihaela S.

Dobrý večer paní Fleischlingerová,
tak jsem zase jednou najela na Vaše stránky a říkám si: “To si snad ta paní dělá srandu. Ta tam dává takové lákadla, že jim prostě nejde odolat.” 😀 😀 😀
No nic, takže další objednávka zní: … To by bylo zatím vše. Přeji pěkný večer. Veronika S.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
mám jednu malou připomínku k vašemu sortimentu. Koupila jsem si soupravu na Václavských slavnostech v Břeclavi ale ve vaší nabídce mi chybí moje druhá nejoblíbenější barva (po tyrkysové) a to růžová. Mám spoustu oblečení v růžové a moc by se mi hodily vaše doplńky, jsou opravdu originální a nějaká pořádná souprava v této barvě se těžce shání.. Vždy jen náušnice nebo jen něco na krk.
Pokud budete něco ve stylu vašich tyrkysových doplňků realizovat i v růžové dejte mi prosím vědět ;-)) Spokojená zákaznice Iva M.

Dobrý den paní Fleischlingerová,
měla bych zájem  o Vaše výrobky,  jsou opravdu kouzelné. Mám obchod s bižuterii V Ostravě. Zítra nebo ve čtvrtek  budu v Brně … Děkuji. S přáním hezkého dne Andrea B.

Přeji pěkný den!
Moc Vás chci pozdravit a pochválit Vám výrobky. Máma mi přivezla z výletu z Mikulova šperky od Vás. Jsou moc pěkné a určitě bych si někdy opět nějaký pořídila. Těším se až přidáte něco nového na stránky a budu vybírat. Moc Vám děkuji Veronika K.

Děkuji, už mi bižuterie v pořádku přišla.
A spokojená jsem 🙂
Lenka F.

Děkuji všem za hezká slova, která mně dodávají radost a inspiraci pro moji další práci.