Doprava a platba

POŠTOVNÉ A BALNÉ – DORUČOVÁNÍ – VYZVEDNUTÍ ZBOŽÍ

Pro Českou Republiku

Doprava přes Českou poštu

  • 0,- Kč. Osobní odběr, sjednaný předem, po dohodě, na adrese Brno-Líšeň, Nad lomem 2636/11.
  • 0,- Kč. Při zakoupení zboží nad částku 1000,-Kč a platbě předem je doprava zdarma.
  • 80,- Kč. Doporučená zásilka, poštovné a balné celkem, při platbě předem na účet.
  • 140,- Kč. Dobírkou, poštovné a balné celkem.

V případě dobírky zákazník zaplatí zálohu za poštovné 80,-Kč, předem na účet a zbývající část doplatí při převzetí zásilky.

Doprava přes Zásilkovnu

Pro Slovenskou Republiku

Doprava přes Zásilkovnu do výdejních míst Zásilkovny

  • 95,-Kč. Dopravné a balné celkem. Ekvivalent v Eurech ( pro přepočet použijte hodnotu z tabulky Devizové kurzy EUR – NÁKUP, naleznete ve spodní části stránky Fio banky). Pouze platba předem na účet v Eurech. Zákazník na stránce “Pokladna” v “Poznámky k objednávce” sdělí adresu výdejního místa Zásilkovny.
  • 0,- EUR. Dopravné a balné celkem. Při zakoupení zboží nad částku 2000,-Kč. Ekvivalent v Eurech ( pro přepočet použijte hodnotu z tabulky Devizové kurzy EUR – NÁKUP, naleznete ve spodní části stránky Fio banky). Pouze platba předem na účet v Eurech. Zákazník na stránce “Pokladna” v “Poznámky k objednávce” sdělí adresu výdejního místa Zásilkovny.

Doprava přes Zásilkovnu na adresu

  • 160,-Kč. Dopravné a balné celkem. Ekvivalent v Eurech ( pro přepočet použijte hodnotu z tabulky Devizové kurzy EUR – NÁKUP, naleznete ve spodní části stránky Fio banky). Pouze platba předem na účet v Eurech.

Pokyny k převzetí zásilky

Při doručení zásilkovou službou vizuálně zkontrolujte, zda není porušen obal zboží. Pokud bude obal poškozen, učiňte zápis do přepravní listiny. Pokud bude znatelné hrubé poškození a úbytek zboží, učiňte zápis do přepravní listiny a zboží nepřebírejte. Neprodleně mne o poškození zásilky informujte.