Adventní trhy na Zelňáku

Vánoční strom na Zelňáku v Brně-symbol vánoc

Milé zákaznice, milí zákazníci

Adventní trhy na Zelňáku jsou již tradicí vánočního prodeje v Brně. Rok se s rokem sešel a trhy jsou už za dveřmi. Letošní první adventní neděle připadá na 3. prosince.

Co znamená slovo advent?

Advent (z lat. adventus = příchod). Je to doba radostného očekávání příchodu Spasitele – Ježiše Krista. Je to doba přípravy na Vánoce, doba rozjímání a dobročinnosti. Pro většinu lidí je to období shonu, úklidu, pečení cukroví a příprav na Vánoce. Ale i v tomto období si najděte čas a přijďte na Zelný trh v Brně nakoupit dárečky pod stromeček pro své blízké. Užijete si tak neopakovatelnou předvánoční atmosféru.

Vánoční trhy letos začínou dříve, než tomu bylo vloni. Adventní trhy na Zelňáku začínají 18. listopadu a končí 23. prosince večer. Dovoluji si Vás pozvat ke svému prodejnímu stánku č. 61, který jsem označila na plánku stánků modrou šipkou.

Česká Televize – do vánoc zbývají dva měsíce

Česká Televize připomněla 24. 10. 2023 blížící se vánoční trhy v Brně krátkou reportáží. Při té příležitosti byl se mnou, mimo jiné, natočen kratičký klip ( 01:45 – 01:24 ), který můžete zhlédnout, viz odkaz níže:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/323281381991024/cast/1007305/

Přerušení provozu E-shopu od 18. listopadu do 31. 12. 2023

Z důvodu prodeje na vánočních trzích v Brně na Zelném trhu, jsem nucena dočasně přerušit provoz mého e-shopu. Prodej je denně od 9 hod do 20 hod, celých 36 dnů bez dne volna.  Ráno vycházím z domova po 8 hod a vracím se po 21 hod. Upřímně Vám sděluji, že bych nebyla schopna pružně reagovat na Vaše případné objednávky a bylo by to nad moje psychické i fyzické síly…

Z výše uvedených důvodů, prosím všechny, kteří si chtějí zakoupit některý z mých výrobků a nemají možnost návštěvy mého prodejního stánku na Zelném trhu v Brně, aby svoji objednávku učinili přes e-shop, nejpozději do termínu 17. 11. 2023. Předem děkuji za pochopení a přeji krásné podzimní dny.

Těším se na viděnou Dita

Sledujte můj Facebookový profil @sperkydita a neunikne vám žádný nový příspěvek