Zrušení Adventu na Zelňáku

Místo konání Brno Zelný trh

Milé zákaznice, vážní zákazníci

Z důvodu vládního nařízení zákazu vánočních trhů, jsem byla nucena včera 26.11.2021 v 18 hod ukončit svůj prodej v Brně na Zelném trhu. Jsou to již druhé vánoce, kdy stát zakázal vánoční prodej… Kolik jich ještě bude..?

Pokud budete mít zájem, můžete si zakoupit šperky přes E-shop s možností zaslání zboží, případně osobním vyzvednutí v Brně v Líšni.

Myslím, že by bylo zbytečné psát, jak moc mě tato skutečnost zasáhla. Na vánoční prodej se připravuji v podstatě půl roku předem. Nakupuji materiál a komponenty pro výrobu a poté následují stovky hodin práce. Vše dělám ráda, protože vím, že právě na vánočních trzích se moje výrobky dostanou k Vám, co nejblíže…

Vánoční trhy jsou pro nás řemeslníky nejdůležitější a nejmilejší událostí celého uplynulého roku… Avšak již druhým rokem jsem o tuto možnost přišla… Včerejší den proto byl jediným, kdy jsem alespoň malým douškem mohla zase zažít tuto úžasnou atmosféru. A bylo to o mnoho silnější právě díky Vám všem zákazníkům, kteří jste k mému stánku přišli. Bylo to tak milé a srdečné z Vaší strany, že ještě teď je mi do pláče. Tolik podpory, pochopení a dokonce i slziček z Vaší strany se mi dostalo, že jsem, i když to byl jediný den trhu, svůj prodej ukončila s krásným pocitem, že Vám nejsme lhostejní, že nás chápete a máte rádi. Že se na nás a naše výrobky vždy těšíte a vážíte si naší práce. Je to pro mne ten nejkrásnější dárek, který jsem od Vás dostala.

Děkuji

S úctou Dita Fleischlingerová

Stánek Originální šperky Dity Fl
rozmístění stánků na Adventu 2021